בדיקות פוליגרף הכוללות תשאול

מבקש לגלות את האמת? אנחנו ב W חקירות ובטחון נעניק לך את בדיקת הפוליגרף האיכותית המקיפה והיסודית ביותר.  

ניסיונו העשיר של סגן ניצב בדימוס נמרוד דניאל, מומחה בתשאול ותחקור, מומחה פוליגרף חבר באיגוד הפוליגרף הישראלי, האמריקאי והבריטי אירופאי, מעניקה לבדיקות הפוליגרף ערך מוסף משמעותי של תשאול, הניתן כחלק אינטגרלי מהבדיקה ושופך אור רב על הנושא הנבדק בכלל ועל נושאים אחרים שעלו במהלך הבדיקה- בפרט.

מדוע כדאי לכם לבחור בנו?

מקצוענות ודיוק– הגורם האנושי הוא הגורם המשמעותי והמכריע באיכות הבדיקה ובדיוק ממצאיה. לפיכך, את בדיקות הפוליגרף בחברת W, מבצע מומחה פוליגרף מוסמך, בעל ניסיון עשיר שיבצע את הבדיקה במקצוענות, יסודיות ובדיוק מירבי.

מגוון שפות– השירות של חברת W כולל אפשרות לביצוע הבדיקות, תוך תרגום סימולטני למגוון שפות.

מענה מהר ויעיל– במשרדי W ישנו חדר בדיקה המותאם לתנאים הנדרשים לביצוע בדיקת פוליגרף. החדר זמין לביצוע בדיקות בתיאום מראש. במידה ומדובר בחברות/ עסקים המבקשים לבצע את בדיקות הפוליגרף במשרדי החברה, הדבר אפשרי רק במידה וישנו חדר העונה על הדרישות לקיום הבדיקה. יש להבהיר כי לא תתבצענה בדיקות פוליגרף בביתו הפרטי של הלקוח או במשרדו הפרטי. המענה ללקוח הינו מהיר ויעיל וכך גם באשר לקבלת דו"ח הבדיקה.

אתיקה מקצועית– מומחה הפוליגרף שלנו כפוף לכללי האתיקה של איגוד הפוליגרף הישראלי והאמריקאי והבדיקה מתבצעת תוך היצמדות בלתי מתפשרת לכללי האתיקה.

התאמת הבדיקה ללקוח– אנו בחברת W, מתאימים את הבדיקה לצורכי הלקוח. לכן, טרם הבדיקה מתבצעת שיחה עם הלקוח להבנה יסודית של מטרת הבדיקה.

 

החלטתם לבצע בדיקת פוליגרף, הגעתם למקום הנכון, אנחנו ב W חקירות ובטחון עורכים מגוון בדיקות פוליגרף:

 • בדיקות בעקבות אירוע ייחודי, לצורך אימות או הזמת גרסאות (בדיקה ספציפית)
 • בדיקת מהימנות עובדים בהליך קבלתם לעבודה (בדיקת קבלה)
 • בדיקת מהימנות עובדים בעת העסקתם (בדיקה תקופתית)

 

ממה מורכב הליך בדיקת פוליגרף מקצועית?

 • טרם הבדיקה– החלטתם לבצע בדיקת פוליגרף, אין די בכך, לא כל נושא ניתן לבדוק, לכן, טרם הבדיקה נדרשת שיחה עם מומחה הפוליגרף במסגרתה יקבל את הפרטים אודות נושא הבדיקה. במידה והנושא ניתן לבדיקה, יקבע מועד לביצוע הבדיקה ויינתנו לכם מספר הנחיות.
 • שיחה מקדימה עם הנבדק– לאחר זיהויו, יכנס הנבדק לחדר הבדיקה ולאחר קבלת פרטים ראשוניים תתנהל שיחה בין הבודק לנבדק אודות נושא הבדיקה.
 • ניסוח השאלות לבדיקה– במהלך השיחה המקדימה לבדיקה ינוסחו שאלות הבדיקה ביחד עם הנבדק ובאופן בו הנבדק יהיה שלם עמן ויוכל לענות עליהן באופן מוחלט- לחיוב או לשלילה.
 • הבדיקה– לאחר ניסוח השאלות יקבל הנבדק הסבר קצר על המכשיר ועל האופן בו הבדיקה עומדת להתבצע. בתום ההסבר יחבר הבודק את הנבדק למכשיר במספר ערוצים ויחל את הבדיקה.
 • ניתוח הממצאים– לאחר סיום הבדיקה, מומחה הפוליגרף בוחן את ממצאי הבדיקה ומכין חוות דעת מפורטת באשר לתוצאותיה.

 

בדיקת פוליגרף ככלי לאבחון ומיון מועמדים לעבודה

לאחר שבחנתם את התאמתו המקצועית של המועמד ומצאתם אותו כמי שעומד בדרישות המקצועיות, ראוי לבדוק את מהימנותו, זאת אתם יכולים לבצע באמצעותנו. השירות שאנחנו נותנים כולל ראיון עומק עם המועמד ולאחריו מתבצעת בדיקה הבוחנת את אמינותו באשר לשאלות שנקבעו אל מול החברה המזמינה. ראיון העומק ובדיקת הפוליגרף תהווה עבורכם כלי נוסף לקבל החלטה, באם לקבל את המועמד אם לאו.

ניסיוננו מלמד כי דילוג על שלב בדיקת המהימנות של המועמד יכול להיות לרועץ לחברה. ייתכן והתרשמתם לחיוב מהמועמד, מאחר ויש לו ניסיון והוא עומד בדרישות המקצועיות, אך כל זה לא מספיק כאשר אינכם יכולים לדעת מהי מידת אמינותו.

ריגול תעשייתי, גניבות ממקומות עבודה קודמים, פיטורין ממקומות עבודה קודמים על רקע עבירות פליליות ומשמעתיות ועוד הינם רק חלק מהנושאים הנבדקים. קבלת תשובה באשר למעורבותו או אי מעורבותו בנושאים הנבדקים יאפשרו לכם, כמעסיקים, לדעת את מי אתם עומדים להכניס בשערי החברה.

 

בדיקת פוליגרף תקופתיות בחברות וארגונים

מעת לעת רצוי לבדוק האם העובדים הקיימים מהימנים ואינם פועלים באופן המסב נזק לחברה (ריגול תעשייתי, גניבות, עוקצים וכיו"ב).

נסיוננו מלמד, כי גם עובדים ותיקים, עלולים להתגלות כבלתי מהימנים, בין אם בשל היעדר פיקוח עליהם לאורך השנים ובין כתוצאה משינוי לרעה בנסיבות חייהם (דוגמת הסתבכות כלכלית/שוק אפור, הימורים, פתיחת תיקי הוצל"פ, גירושים קשים וכיו"ב).

 

בדיקת פוליגרף בעקבות אירוע ייחודי

נגנב כסף? נגרם נזק? אתם חושדים כי היתה זליגת מידע מחוץ לחברה? בדיקת פוליגרף תיתן את המענה לבדיקת מעורבותו של עובד באירוע. בדיקה זו היא בדיקה העוסקת באירוע ספציפי ונקודתי.

 

בדיקות ספציפיות בנושאים שונים

סכסוכים, בוררויות, גניבות, נושאי אישות, הינם רק חלק מאירועים אשר בהם אנחנו מחפשים את הגרסה הנכונה, מי צודק ומי דובר שקר. בדיקת הפוליגרף יכולה ליתן את המענה לשאלה שההכרעה בה קשה. לאחר קבלת פרטי האירוע, יקבל בודק הפוליגרף החלטה האם הנושא ניתן לבדיקה ובמידה וכן, תיערך בדיקה ולאחריה- יהיו בידכם התשובות.

 

הנחיות לנבדק

החלטתם להיבדק בפוליגרף או קיבלתם החלטה לשלוח עובד לבדיקת פוליגרף, להלן מספר הנחיות:

 1. בדיקת פוליגרף יכולה להתבצע אך ורק בהסכמתו המלאה והחופשית של הנבדק.
 2. על הנבדק להגיע לבדיקה עם תעודה מזהה עם תמונה.
 3. על הנבדק לדעת על הבדיקה ועל נושא הבדיקה לפחות 24 שעות טרם הבדיקה.
 4. על הנבדק לישון היטב בלילה שלפני הבדיקה.
 5. אין לקחת תרופות הרגעה או להשתמש בכל סם לא חוקי 24 שעות טרם הבדיקה. יחד עם זאת, במידה והנבדק נוטל תרופות במרשם רופא אין להפסיק את נטילת התרופות ועליו ליטול את התרופות כרגיל.
 6. במידה וישנה בעיה רפואית שלגרסתו של הנבדק עלולה להפריע לבדיקה יש ליידע את הבודק טרם הבדיקה.
 7. אין לשתות אלכוהול 24 שעות טרם הבדיקה.
 8. אין לשתות משקאות אנרגיה טרם הבדיקה.
 9. במידה והנבדק עבר בדיקות פוליגרף קודמות בנושא מסוים, חלה חובה לידע את הבודק על כך ולהביא את דו"ח הבדיקה הקודם.

 

אם יש לכם שאלות בנושא- אנחנו כאן בשבילכם. אל תתפשרו על האמת.

03-629-4000

W חקירות ובטחון
בדיקת פוליגרף
51star1star1star1star1star

חבילת שירותים


 
חקירות | חוקרים פרטיים | בדיקת פוליגרף | מעקבים | חוקר פרטי בגידות