מעקבים

בחברת W, עוקבים/בלשים מיומנים, בעלי רשיון ממשרד המשפטים, שצברו נסיון עתיר שנים במשטרת ישראל בביצוע מעקבים ותצפיות.

כפועל יוצא, שירות המעקבים שאנו מספקים ללקוחותינו הינו יעיל, קצר ופרודוקטיבי.

מעקבים

אחת הדרכים להשגת אינפורמציה באופן דיסקרטי, הינה על-ידי ביצוע מעקבים ותצפיות. מעקב סמוי הוא התחקות חשאית אחר מידע או אדם, לצורך אימות או הפרכה של חשדות. בתוצרי המעקב ניתן אף לעשות שימוש כראיות בבית המשפט.
חקירה פרטית מוצלחת, מכל סוג שהוא, נגזרת מאיכות הראיות המסופקות ללקוח, עם סיומה. המדובר בראיות שישמשו את הלקוח בעימות מול מושא החקירה, בין אם מדובר בעימות אישי או במסגרת הליך משפטי.
מעקב הוא אומנות לכל דבר ועניין. ודוק, על-מנת לבצע מעקב מקצועי, אין די בקבלת רשיון ממשרד המשפטים. עוקב הוא מקצוע. לפיכך, אנו מעסיקים רק עוקבים, שצברו נסיון עתיר שנים במשטרת ישראל, בביצוע מעקבים ותצפיות.
המעקב כולל הסתוות מוחלטת בשטח, באופן נייח או נייד, והתחקות אחר פעולותיו של אדם, וזאת מבלי לעורר את חשדו ותוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת.
עובר לביצוע כל מעקב, מקפידים בחברת על הכנה מקצועית נאותה- אנו אוספים את כל המודיעין הדרוש על מושא המעקב, מתחקים אחר שגרת יומו, לומדים את אופי עיסוקיו ולמעשה לומדים להכיר את מירב הפרטים המרכיבים את אישיותו.
כעורכי דין, בעלי נסיון רב שנים בתפקידי קצונה בכירים במשטרה, אנו מקפידים על ביצוע מעקבים, בהתאם לחוק הגנת הפרטיות ולכללי האתיקה של המקצוע. לפיכך, תוצרי המעקב יכולים לשמש את הלקוח כראיות קבילות בבית משפט.

03-629-4000

הברזל 24 רמת החייל, תל אביב

W חקירות ובטחון
מעקבים
51star1star1star1star1star

חבילת שירותים


 
חקירות | חוקרים פרטיים | בדיקת פוליגרף | מעקבים | חוקר פרטי בגידות