חוקר פרטי

חוקר פרטי – W חקירות ובטחון לשירותכם עם החקירות המדויקות והמקצועיות ביותר

חוקר פרטי הינו מקצוע הטומן בחובו היבטים רבים ומגוונים ועבור אנשים רבים אפילו מסתורין ואווירה שאינה רווחת במרבית המקצועות האחרים. אך מאחורי המוניטין המסתורי או כל קונספציה מוקדמת אחרת, שיתכן ויש לכם אודות עולם החקירות הפרטיות, מדובר למעשה על מקצוע של ממש, על תחום עיסוק, שיש בו צורך נרחב בשוק, ועל שירות המסייע למכלול לקוחות בדרך לגיטימית, מקצועית ומפוקחת.

חברת W חקירות ובטחון הינה חברת בוטיק המספקת שירותי חקירות פרטיות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, לצד שירותים נוספים כגון שירותי ביטחון ארגוני, ייעוץ פלילי, בדיקות פוליגרף, חקירות כלכליות וביצוע מעקבים. את החברה מובילה עורכת הדין רוית וקסברגר, אשת מקצוע מנוסה ובעלת עבר מפואר במשטרת ישראל וכן בעולם המשפט והעסקים הישראלי. כשאתם עובדים עם חוקר פרטי שלנו, אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים, שאתם מקבלים מקצועיות, אמינות ודיסקרטיות ללא פשרות, בכל פרוייקט וחקירה.

חוקר פרטי – קצת על המקצוע

החוקר הפרטי המפורסם ביותר הוא ככל הנראה שרלוק הולמס, אותו חוקר גאון המתואר בשלל הספרים והסיפורים של ארתור קונן דויל ובמגוון סרטים ותכניות לאורך השנים. אך הרבה מאוד השתנה במקצוע החקירות הפרטיות, מאז ספרי שרלוק הולמס האפלוליים והמסתוריים, בכל הנוגע לחקירות הפשעים השונים בהם. ראשית כל, אצלנו לא תמצאו חוקר פרטי המסתובב בתפקיד ומעשן מקטרת… אבל ברצינות, בלש או חוקר פרטי חייב להיות כיום בעל מקצוע מיומן ורב יכולות וזהו מקצוע רשמי הדורש הסמכה ורישיון מטעם משרד המשפטים- רישיון שחוקרים שלנו, בחברת W חקירות ובטחון, מחזיקים כמובן.

החוקר הפרטי עוסק במכלול אדיר ורחב של חקירות, בדיקות ומעקבים, כאשר הכל מבוצע באופן פרטי ובמסגרת אזרחית – קרי, ללא קשר ישיר ומיידי לרשויות אכיפת החוק או לרגולטורים שונים. אתם, כלקוחות, מתקשרים איתנו בחברת W חקירות ובטחון ויחד אנו בונים תכנית עבודה פרטנית, מקיפה ומותאמת אישית בהתאם לצרכים, לחשדות ולמקרה הספציפי. מטרתו של חוקר פרטי היא, בראש ובראשונה- איסוף מידע, זאת בהתאם לצרכי הלקוח והתיק ובהתאם לחשדות או לתוצאות הרצויות – כאשר ברור מאליו שתמיד החוקרים נאמנים לאמת ולעובדות בשטח ומספקים ללקוח תשובות ומידע אמינים ומדויקים, ברמה בלתי מתפשרת של מקצועיות.

תחומי פעילות ועיסוק מעולם החקירות הפרטיות

חוקר פרטי עוסק, כאמור, במכלול אדיר של תחומים ומקרים. אין מדובר רק בבגידות או מעקבים עסקיים, כפי שניתן אולי לחשוב ולראות בסרטים למיניהם. כמה דוגמאות לתחומי פעילות מרכזיים של החוקרים הפרטיים בחברת W חקירות ובטחון הן:

  • חקירות בקשר לחשדות של גניבות ומעילות, בידי עובדים ו/או ספקים, בארגונים עסקיים וציבוריים.
  • חקירות באשר לחשדות שונים בשדירת הניהול בחברה (דוגמת נסיון לגניבת לקוחות לקראת עזיבה).
  • בדיקות רקע סמויות ו/או גלויות למועמדים לגיוס לארגון (בארץ ובחו"ל, לפי ת.ז. או SSN).
  • חקירת שחיתות ציבורית (דוגמת אי קיום מכרז כדין).
  • חקירת עוקצים כלכליים.
  • חקירות הנוגעות לאיסוף מידע אודות צד שכנגד במסגרת הליך משפטי.
  • חקירות בתחום האישות: הרמת מסך מעל לרכוש המשותף (שאחד הצדדים לא מודע לו), מעקב אחר בני הזוג וכיו"ב.
  • חקירות פרטיות לצרכי איתור אנשים: נעדרים, חייבים שנמלטו, לרבות חקירות בחו"ל.
  • חקירות כלכליות ועסקיות שונות.

קיימים אינספור מקרים פרטניים ותחומי פעילות, המצריכים חוקר פרטי מקצוען, מהימן ובעל יכולות רלוונטיות לביצוע המשימה העומדת לפניו.

יכולות אישיות וניסיון אישי לצד שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

אחד ההיבטים המרכזיים בעבודת החוקר הפרטי, במציאות הנוכחית בה אנו חיים, ונושא מרכזי בהתנהלות העסקית והמקצועית שלנו בחברת חקירות ובטחון, הוא השימוש בטכנולוגיות מתקדמות לצרכי חקירה פרטית. על החוקר להביא עימו לכל תיק ומקרה יכולות אישיות מעולות כגון יכולת תשאול, הסקת מסקנות, עבודה זהירה ודיסקרטית, כאשר ניסיון אישי עשיר במשטרה, בגופי ביטחון שונים ובתפקידים רלוונטיים יוצר "חבילת" יכולות אישיות שלמה. אך לצד זאת, הטכנולוגיה הזמינה כיום, מאפשרת לנו ב-W חקירות ובטחון, לבצע את החקירה באופן מעמיק, יעיל וממצה הרבה יותר.

טכנולוגיות מתקדמות המשמשות כיום בחקירות פרטיות מקצועיות ומורכבות כוללות למשל: ניתוח נתונים ממוחשבים, אמצעי מעקב והאזנה דיסקרטיים, מדויקים ומתקדמים, שימוש בטלפונים חכמים ותעבורת תקשורת, על מנת להשיג ראיות וכיווני חקירה, ניתוח ממוחשב של מאגרי מידע, אמצעי צילום מדויקים ואיכותיים, המאפשרים השגת תמונות "מרשיעות", תוך מינימום סיכון של חשיפה ומקסימום דיוק בראיות וכן הלאה עם שלל יכולות טכנולוגיות וחידושים שכל הזמן נכנסים לשוק. מיותר לציין, שכאן, בחברת W חקירות ובטחון, אנו עוקבים אחר ההתפתחויות הטכנולוגיות ומוודאים שבכל עת אנו מוכנים לספק ללקוחותינו את האמצעים הטובים והמתקדמים ביותר.

עבודה מקצועית לאורך כל הדרך, בהתאם להגדרות החוק והאתיקה המקצועית

בישראל, כמו גם במדינות רבות אחרות, חוקר פרטי מחויב לפעול רק במסגרת המותר בחוק. "חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה" הינו חוק המגדיר גבולות גזרה ברורים וכללי אתיקה מקצועית מחמירים. עם חברת W חקירות ובטחון, אתם יכולים להיות בטוחים ושקטים, שתקבלו מאיתנו את השירות האופטימלי, אך מבלי לבצע הפרות חוק. כך שכל חקירה המנוהלת במשרדנו היא לגיטימית וחוקית לחלוטין לכל אורכה. כך למשל, אנו אוספים ראיות בהתאם להוראות החוק, כך שאלו יהיו קבילות בהמשך בערכאות המשפטיות.

במקרים רבים כל כך, הבדל מהותי בין משרד חקירות פרטיות טוב ומקצועי לבין משרד שאינו מספק שירות מלא ואיכותי, מתבטא בעבודה עם חוקר פרטי אתי המנהל את החקירה והעסק רק באופן דיסקרטי, מקצועי לחלוטין ולפי דרישות החוק לעומת עבודה עם חוקר שאינו מקצועי דיו ואשר פועל שלא לפי החוק. אי עמידה על היבטים חשובים אלו עשויה להיות קריטית מבחינת חוקיות וקבילות הראיות ואף עשויה לסבך אתכם כלקוחות, בכך שהתקשרתם עם גורם שאינו פועל בהתאם לחוק או אפילו שאינו מורשה.

אצלנו בחברת W חקירות ובטחון, כאמור, כל החוקרים מורשים ומנוסים והעבודה מתבצעת אך ורק בהתאם לחוק ולכללי האתיקה, ללא פשרות וזאת מבלי לפגוע בסיכויי הצלחת החקירה ומתן השירות האמין ביותר לכל לקוח.

חוקר פרטי
51star1star1star1star1star
 
חקירות | חוקרים פרטיים | בדיקת פוליגרף | מעקבים | חוקר פרטי בגידות