חוקרים פרטיים

בקיץ 2015 התקשורת העולמית חשפה כי האקרים פרצו לאתר הבגידות "אשלי מדיסון", כאשר אותם האקרים איימו ואף מימשו את איומם להדליף את השמות ופרטי הקשר של אינספור בוגדים ברחבי העולם. זוהי דוגמא מובהקת כיצד הטכנולוגיה עוזרת לאנשים לתפוס את בני זוגם הסוררים בבגידה.

כמובן שעל מנת להיות חוקר פרטי אמיתי, מיומן ומקצועי יש צורך בניסיון ובהכשרה מתאימים – לצד רישיון רשמי מטעם משרד המשפטים – לכן, מעבר לאנקדוטות של המאמר שלפניכם והעובדה שהטכנולוגיה באמת מאפשרת לכם לעלות יותר בקלות על חשדות לבגידה פוטנציאלית, על מנת לבצע עבודה מסודרת ואמינה יש צורך בחוקר פרטי מוסמך ומקצועי. אנו בחברת W חקירות ובטחון מספקים שירותי בוטיק מקצועיים של חקירות, שירותי ביטחון וניהול משברים. אנו מעסיקים חוקרים פרטיים מקצועיים ומורשים וכבר סיפקנו תוצאות באינספור תיקי חקירות אישות ובגידות.

surveillance

הטכנולוגיה בשירות חוקרים פרטיים

אם בעבר, לצרכי חקירות בגידות למשל, היה צורך ממש לעקוב פיזית אחרי החשודים, להתחבא מתחת למלון ולחכות לרגע המושלם לצילום התמונה המפלילה, היום הטכנולוגיה נמצאת בשירות המעקב הפיזי ובמקרים רבים מחליפה את הצורך הפיזי לעקוב בכל עת אחר מושא החקירה. לכן בני זוג קנאים וחשדניים משתמשים בטכנולוגיה בדיוק לצורך כך.

הסמארטפונים שכולנו לא יכולים בלעדיהם הם המרכיב המרכזי והראשי במגמה זו. בני ובנות זוג "מחטטים" בטלפון של הצד השני במערכת היחסים, בחיפוש אחר שיחות או התכתבויות מחשידות ואפילו מפלילות, בני זוג משיגים פירוט שיחות ואפילו תמלילי שיחות מחברות הסלולאר ובאמצעים מסוימים ולא מורכבים במיוחד להתקנה וניטור אפשר אפילו לעקוב פיזית אחר מיקומו של הטלפון וכך אחר מיקום בעליו וגם להאזין בסתר לסביבת המכשיר. תוכנות מעקב סלולאריות אלו יצרו מהפכה של ממש בעבודת חוקרים פרטיים והן כמובן מאפשרות לאנשים פרטיים המצליחים בכך להפוך במידה מסוימת לחוקרים עבור המקרה הפרטני שלהם.

דוגמא נוספת לשימוש בטכנולוגיה לצרכי מעקב מסוים של בן או בת הזוג אחר בוגד או בוגדת פוטנציאליים היא התנהגות מחשידה על המחשב האישי ובהמשך יירוט ו/או ניתוח תעבורת נתונים מאותו מחשב – למשל מיילים, התכתבויות, פתיחת חשבונות מייל חדשים וסודיים, איתור תכתובות עסקיות לגבי כרטיסי טיסה או פגישות שהצד השני למערכת היחסים אינו מודע להן וכן הלאה. כולנו עושים הכל באינטרנט כיום, לכן יחסית קל לבן או בת הזוג "לעלות" על התנהגות מחשידה ועל מעשים מפלילים המצביעים על בגידה.

מעקבים וחקירות

לא כל אחד יכול וצריך להיות חוקר פרטי – עדיף להשאיר זאת לאנשי המקצוע

חשוב לציין כי חלק מהפעולות שעלולים בני הזוג לעשות בעצמם ו/או ע"י חוקר שאינו מצוי ברזי החוק והמקצוע עלולים להפוך במהרה לעבירה פלילית חמורה באופן שמצד אחד שלראיות שיושגו לא יהיה שום ערך ראייתי ובנוסף שהחוקרים והלקוחות יסתכנו בביצוע עבירה פלילית. כגון האזנה לטלפונים ו/או יירוט נתוני מחשב בזמן אמת – בשני המקרים מדובר בהאזנת סתר האסורה ע"פ חוק.

נקודה נוספת שחשוב להתעכב עליה בהקשר לנאמר לעיל, כאשר אחד מבני הזוג הופך עצמו לחוקר פרטי ומנסה להוכיח את הבגידה הרומנטית של הצד השני, פעמים רבות חוסר מקצועיות וניסיון עשויים להוביל לבעיות אחרות. למשל לראיות שאינן קבילות מול ערכאות רלוונטיות (בתביעות משמורת או גירושין למשל) או חשדות שאינם מבוססים במציאות ועצם המעקב יוביל למשבר אמון בין בני הזוג ואף לפירוק הקשר במקרי קיצון. כמו כן, אנשים לא מיומנים ומורשים ההופכים לחוקרים פרטיים מטעם עצמם על מנת לאתר בגידה של הבעל או האישה, עלולים לסבל מנזק או סטרס נפשי עקב ההיחשפות לעובדות מטרידות – היקף הבגידות ושאר פרטים "עסיסיים".

אי לכך, כאשר עולים חשדות ראשוניים, לגיטימי ובסדר גמור שהצד המרגיש נבגד פוטנציאלית יבצע בדיקות מקדימות באופן עצמאי ודיסקרטי. אך אם החשדות ממשיכים להתקיים, בהחלט רצוי להסתייע בשירות מקצועי של חוקרים פרטיים מורשים ומנוסים. החוקרים של חברת W חקירות ובטחון מביאים לכל תיק חקירה מקצועיות, דיסקרטיות, אמינות מוחלטת ועבודה עם האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר הזמינים בשוק.

תקוותנו היא תמיד שהחשדות לבגידה יתבררו כשגויות וכי יהיה הסבר מניח את הדעת להתנהגות המחשידה. אך לא תמיד זה כך כמובן ועבור המקרים האלו אתם צריכים גורם מקצועי ראשון במעלה שיהיה לצידכם וישיג עבורם את המידע המדויק, האמין והשלם ביותר.

03-629-4000

office@w-isc.com

הברזל 24 רמת החייל, תל אביב

g+facebook

 
חקירות | חוקרים פרטיים | בדיקת פוליגרף | מעקבים | חוקר פרטי בגידות